madrock

XT7 Alti GPS

Producent:
Highgear

Cena katalogowa:
849,00 zł

Dostępność:
Produkt jest dostępny

Opis produktu

Highgear XT7 Alti-GPS to najlepszy przyjaciel w waszym pionowym świecie! Zaprojektowany z udziałem sportowców i  eksploratorów.  XT7 nie tylko poinformuje was o wysokości czy ciśnieniu, ale również o szybkości , dystansie oraz o tym jak szybko wasze serce biło, a ciśnienie podskoczyło w toku przygody!

XT7- Alti-GPS najnowszy, bazujący na technologii satelitarnej system nawigacyjny śledzi prędkość, dystans, tempo oraz tętno, jak również korzysta z najnowszego sensora wysokości, aby dostarczyć najdokładniejsze dane nt wysokości oraz ciśnieni atmosferycznego. XT7 używa zaawansowanego satelitarnego systemu nawigacyjnego oraz posiada cyfrowo kodowany pulsometr, aby dostarczyć przyjazne użytkownikowi, a jednocześnie zaawansowane technologicznie urządzenie, które przeniesie twój trening na wyższy poziom.

Nawigacja

Wysokościomierz

Barometr

Termometr

Prędkość i Dystans

Pulsometr (HR)

Stoper

Czas/Alarm

Inne

Zegarek outdoorowy z nawigacją GPS. Zaprojektowany dla wymagających podróżników i entuzjastów przygód. Posiada wbudowaną nawigację, wysokościomierz, barometr, temperaturę i wiele innych cech. Mierzy prędkość oraz pokonany dystans jak i monitoruje pracę serca. W zestawie również kabel, który umożliwi synchronizację z komputerem w celu planowania drogi, analizowania wykresów przebytych tras.

« wstecz