madrock

O nas

KVAPI PRODUCTS LTD. to firma z siedzibą w Krakowie, zajmująca się dystrybucją artykułów outdoorowych ze szczególnym uwzględnieniem sprzętu wspinaczkowego przeznaczonego do wspinaczki górskiej i panelowej.

Firma zadebiutowała pierwszą polską na rynku magnezją wspinaczkową White Rock, która szybko zyskała uznanie w środowisku wspinaczkowym. Produkt ten posiada wyjątkowe właściwości, ponieważ łączy w sobie substytut pochłaniania wilgoci i tworzenia przyczepności ze względu na gradację cząsteczkową.
Kolejnym krokiem było uzyskanie w 2003 roku przedstawicielstwa na Polskę firmy Nelson Sports Inc., producenta butów wspinaczkowych Mad Rock i spełnienie oczekiwań wspinaczy w całej Polsce,obecnie Firma Mad Rock specjalizuje się w produkcji szpeju wspinaczkowego, produkowanego z lekkich stopów o bardzo dobrej jakości i wyjątkowe niskiej cenie.

Od 2004 roku jesteśmy również przedstawicielem handlowym amerykańskiej firmy BCA - producenta sprzętu lawinowego, nadającego trendy w tym segmencie rynku. Podstawowymi produktami spełniającymi najwyższe standardy to detektory lawinowe, sondy, łopatki i przede wszystkim plecaki z systemem ABS charakteryzujące się 100 % niezawodności, prostotą obsługi, łatwością i bezkosztowym sposobem odtwarzania gotowości.

Od jesieni 2005 zostaliśmy oficjalnym przedstawicielem na Polskę amerykańskich Firm takich jak Trango, Omega Pacyfic, High Gear, Brooks Range zajmujących się produkcją sprzętu wspinaczkowego i ratownictwa lawinowego.

Dewizą handlową firmy KVAPI products ltd. jest minimalizacja kosztów własnych prowadząca do atrakcyjnej cenowo oferty sprzętu o bardzo wysokiej jakości.

« wstecz